Malta

Malta on kerge, vabaltrippuv markiis, mis sobib ideaalselt väiksemate terrasside ja rõdude varjestamiseks. Sellel kompaktse konstruktsiooniga markiisil on universaalne lae- ja seinakinnitusklamber, mis võimaldab seda kiiresti ja hõlpsalt paigaldada, samuti seada kaldenurgaks kuni 85 kraadi. Liigendid on tänu plaatketile tugevad ja vastupidavad. Markiisi konstruktsioonielemendid on pulbervärvitud viies standardtoonis.Malta liigendmarkiis

Konstruktsioon

Kerged ja tugevad alumiiniumist kandurid annavad konstruktsioonile vastupidavuse jasuhteliselt väikese kaalu. Universaalsed kinnitusklambrid võimaldavad markiisi paigaldadanii lakke kui ka seinale.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav. Vänt ja ajamisõlm on saadaval ainult järgmistes värvides: RAL 9010, RAL 9013, RAL 8017, RAL 7035, RAL 7016.

picture (14)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine abrasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Ask for an offer

Close

Products

Do not find a suitable product or want more information?

Ask for an offer