Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Garderoobid – planeeri ise või telli moodulsüsteem

Garderoobid on praktilised panipaigad riiete jm esemete hoiustamiseks. Garderoobisüsteem aitab optimaalselt ruumi planeerida ja efektiivselt näiteks trepialuseid ära kasutada. Garderoobisüsteeme saab kujundada vastavalt oma vajadustele ning sisustada erinevate furnituuridega, mis muudavad asjade hoiustamise mugavaks ja ruumi säästvaks.

Enne garderoobisüsteemi tellimist tasub mõelda, mida seal hoiustada soovitakse. Garderoobid ei ole ainult riiete jaoks, vaid kappis saab hoida ka igapäevaseid praktilisi asju, mis mujale ei mahu või ei sobi, näiteks triikraud, pesukuivatusrest, muud majapidamistarbed, spordivahendid jne. Kuna garderoobid on tavaliselt maast laeni, siis tasub sisemuse kujundamisel arvestada ka ülemiste riiulite või stangedega, et kapi pinda võimalikult efektiivselt ära kasutada.

Garderoobisüsteemide sisu

Garderoobide sisu saab planeerida ise või tellida moodullahendus. Kappi saab lisaks tavapärastele riiulitele ja stangedele paigaldada ka korve, sahtleid, pükstehoidjaid, lipsuhoidjaid, peegleid, valgusteid jm furnituuri. Pisikesed detailid aitavad mugavamalt asju hoiustada kindlustades, et lipsud ei lähe kortsu ja vööd on hõlpsasti kättesaadavad.

Kõiki sisustuselemente on saadaval laias valikus ja erineva funktsionaalsusega, näiteks pehme sulgumisega sahtlisiinid.

Lihtsam lahendus garderoobide jaoks on moodulsüsteem, mis on tootja poolt koostatud riiulisüsteem. Moodul koosneb küljeseinast, riiulitest, korvidest, sahtlitest, stangedest jm detailidest. Valikus on erinevad moodulsüsteemid, mida saab tellida erimõõtudes.

Meie tootevalikus on kahte sorti garderoobisüsteeme: RLS 18 ja RLS 28.

  • Esimene neist on 18 mm lamineeritud puitlaastplaadist (ehk melamiinplaadist) riiulisüsteem. RLS 18 on saadaval lisaks valgele melamiinile veel 12 erinevas toonis.
  • RLS 28 on sarnane RLS 18-le, kuid 28 mm paksune plaat, mis on saadaval 8 erinevas värvitoonis.

Garderoobid on tavaliselt kaetud liugustega. Liuguksed kinnitatakse üla- ja alasiiniga profiili vahele või rippsiiniga lakke, mis aitab kokku hoida ruumi uste avamisruumi arvelt. Uksesisudena kasutatakse erinevaid materjale mida on võimalik omavahel kombineerida ja luua igasse interjööri ainulaadne liugustega garderoobisüsteem.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist