Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kasulik suvenipp: pane sääsevõrk uksele ja naudi puhkust!

sääsevõrk ukseleKes veel sellesuviseid puhkuseplaane teinud ei ole, siis nüüd on küll tagumine aeg. Maailmas ringi reisida on küll vahva, kuid sageli on palju mõnusam oma suvilas või maamajas aeg maha võtta ja lõõgastuda. Kuidas aga tüütud putukad eemal hoida? Meie teame – pane sääsevõrk uksele, see aitab imehästi.

Sääsevõrk ehk putukavõrk on uste, akende või magamiskoha ette paigutatav võrk putukate ning tolmu eemale hoidmiseks. Putukavõrk uksele on hea lahendus nii sise- kui väliruumides. See on tõhus, keskkonnasõbralik ning elegantne võimalus lasta õhul tubade vahel takistamatult liikuda.

Putukavõrgud võivad olla valmistatud nii tekstiilist, plastikust kui ka metallist. Tänu vastupidavale materjalile on need ilmastikukindlad. Ja ilm on Eestis üsnagi heitlik. Putukavõrgud peavad vastu vihmale, tuulele ja päikesele ning lasevad läbi õhu ning päevavalguse. Vali materjal, mis sobib kõige enam Sinu kodu stiili ja vajadustega.

Kui Sa ei ole ikka veel kindel, et vajad eesootavaks suvehooajaks oma maa- ja linnakoju sääsevõrku, siis püüame Sind veelkord alloleva abil veenda.

Sääsevõrk uksele on hea, sest..

  1. See kaitseb lendava prahi, õietolmu, lehtede ja erinevate putukate eest (herilased, mesilased, kimalased, sääsed, ämblikud ja kärbsed).
  2. Hoiab kodulooma(d) turvaliselt toas. Keegi meist ju ei soovi, et Miisu küla vahele jalutama läheks ja ära eksiks.
  3. Võimaldab Sul olla toas, kuid samaaegselt värsket õhku hingata. Näiteks siis, kui väljas sajab vihma (sääskedele meeldib jahedam ja niiskem keskkond) ja nad tulevad näljastena peidust välja oma järgmist ohvrit otsima.
  4. Võrk toimib ka kui praktiline kardin, sest aitab hoida majas korda ja selle saab vaid ühe käeliigutusega eest ära tõmmata.

Veel mõned lisaboonused: moodsad sääsevõrgud on õrnakoelised ega mõju ülejäänud dekoori suhtes kuidagi ebaloomulikult. Need on olemuselt pigem tagasihoidlikud, kuid samas siiski väga esteetilised. Ka suuruse pärast ei pea muretsema, sest putukavõrke saab paigaldada erinevat mõõtu ustele ja akendele, sh rõdu-ja terrassiustele.

NB! Kuigi on olemas ka muid lahendusi, et hoida oma kodu putukavabana, siis võrgud on siiski kõige praktilisemad ja ohutumad. Lisaks takistab kvaliteetne võrk ka tolmu ja muu loodusliku sodi tuppa lendamist ning peab vastu nii vihmale, tuulele kui ka päikesele.

Näiteks teeb keemiline sääsetõrjevahend küll ära oma töö ning hoiab tüütud sääsed eemal, aga võib paljudele allergilist reaktsiooni põhjustada. Ja noh, ega see pole kõige parem ka mitte tundlikule nahale.

Paigaldamisega aitab professionaal

Avaekspertide riiulitel leidub putukavõrke, mis töötavad ruloo vedrumehhanismil ja kinnitatakse aknaraami väliskülje profiilile. Selline ruloo on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ega sega kuidagi uksest käimist, sest kate on vajadusel üles tõmmatav.

NB! Soovitav on lasta putukavõrk paigaldada professionaalil.

Soovid oma puhkuse unustamatult mõnusaks muuta? Võta meiega ühendust ja soeta endale putukavõrk!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist