Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mitmekülgsed liuguksed

Liuguksed on praktilised ja mitmekülgse funktsionaalsusega uksed. Liuguksi kasutatakse eelkõige kapi- ja garderoobisüsteemide ustena kuid ka vaheseintena. Liugsüsteemiga uksed liiguvad rullikutel paralleelselt põrandaga, mis hoiab kokku ruumi ja aitab seda optimaalselt kasutada uste avamisruumi arvelt.

Liuguksed kinnitatakse üla- ja alasiiniga profiili vahele või rippsiiniga lakke. Uksesisudena kasutatakse erinevaid materjale nagu klaasid, peeglid, puidutoonides melamiinid, bambused jm. Kõik peeglid ja klaasid on kaetud turvakilega. Materjale on võimalik omavahel kombineerida ja luua igasse interjööri ainulaadne liuguste süsteem. Ainsana Eestis toodame puitlaudist jäljendavaid alumiiniumsisuga liuguksi.

Alumiiniumprofiil

Meie tootevalikusse kuulub 6 tüüpi alumiiniumprofiile: Classic, Elegance, Prestige, Symphony, Master ja Exclusive. Kõik alumiiniumraamid on kvaliteetsed ja vastupidavad ning neid iseloomustab parim hinna kvaliteedi suhe. Prestige, Symphony, Master ja Exclusive raamidel on üla- ja alarattad peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need sobilikud ka vaheusteks ja läbipaistva klaasi kasutamiseks. Profiili üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning vedrumehhanism takistab alasiinist väljahüppamist. Kõiki alumiiniumprofiile on võimalik värvida RAL kataloogi alusel.

Melamiinraam

Paron melamiinraam on puiduimitatsiooniga naturaalse ilmega profiil. Paron profiili alarattad taluvad suuri raskusi, mistõttu saab kasutada suuremaid ja raskemaid uksi. Üla- ja alarattad on võimalik peita rõhtprofiilide sisse, mis annab neile lisaks garderoobiuksena kasutamisele võimaluse kasutamiseks ruumidevahelise vaheuksena. Raami on saadaval erinevates toonides: valge, kask, tamm venza, hele pähkel, tume pähkel, valge saar, wenge, tamm antratsiit.

Spoonraam

Sarnaselt melamiinraamiga on spoonprofiil naturaalse ja pehmema ilmega. Ka tehnilistelt omadustelt sarnaneb Paroniga, kannatades suuri raskuseid ja olles sobilik vaheseinaks. Toonivalikus on kask ja tamm. Liuguksed on funktsionaalne ja ruumi säästev lahendus nii garderoobiustena kui ruumieraldajana. Lai profiili ja täitematerjalivalik tagab ainulaadse liugustesüsteemi igale maitsele.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist