Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Alumiiniumist ribakardinad

Ribakardinad on alumiiniumribadest koostatud aknakatted, mis on valguse reguleerimise seisukohalt tänuväärsed kardinad. Ribakardinad on nöömehhanismi või mootori abil üles-alla liigutatavad, lisaks on valgusehulk reguleeritav ribade pööramisega üksteise suhtes. Samuti tekitavad ribad koos valgusega ruumi seintele ja muudele pindadele hubaseid graafilisi mustreid, mis modernsemas interjööris vägagi kaunilt mõjuvad.

Ribakardin sisekujunduselemendina

Kuigi ribakardinaid kiputakse kergekäeliselt liigitama kontoriinventari hulka, on see arusaam tänapäeval juba seljatatud. Alumiiniumist ribadest selge joonega aknakatted ei pruugi sugugi olla vaid külmad ja ranged. Erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused, riba laiused ja perforeeringud lisavad mänguruumi kodustes tingimustes, eriti modernses võtmes lahendatud interjöörides. Ribakardin on pea ainus aknakate, mis probleemideta mahutub teatud aknatüübi juures kahe klaasi vahele või mida on võimalik kinnitada klaasiliistule, klaasipinna vahetusse lähedusse.

Kes alumiiniumi koduses interjööris siiski liig tehniliseks hindab, sellele sobivad puidust ribakardinaid. Puitribakardinad on sama funktsionaalsed, kui alumiiniumist ribakardinad, kuid nende materjal on soliidne, naturaalne ning hubane.

Katteliist

Alumiiniumist ribakardinad on võimalik paigaldada ka spetsiaalse  katteliistuga. Värvivalikus on valge, hõbe, tumepruun, naturaalne puit, tamm ja mahagon.

Katteliistuga ribakardin on hea võimalus paigaldada kardin pakettakna klaasiliistude vahele, aknaklaasi vahetusse lähedusse. Eelise annab selline kardin eelkõige avatavate akende ja rõduuste juures, ülakarp ei takista akna avamist ega kahjusta aknapõske. Avatava akna puhul annab lisatuge külgtrosside kasutamine, misläbi tuulutusasendis akna kardin ei jää rippuma aknast eemale.

Katteliist viimistleb tulemuse, kardin ühildub aknaraamiga perfektselt ja tulemus jääb korrektne ning puhas.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist