Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Ruloode müük on omaette kunst

Rulood pole alati vaid kardinad mida aknakatteks panna, vaid funktsionaalsed kujunduselemendid. Ruloode müük peaks alati hõlmama laialdast valikut, mis sätib vastavalt kliendi vajadusetele rõhuasetuse kas funktsioonile või kujundusele, või leiab hea tasakaalu mõlema vahel.

565_Sistra_7183Klliendile edukalt just selle õige ja sobiva lahenduse leidmine nõuab erinevaid võimalusi, omadusi ja pädevusi:

  • Laia valikut nii kujunduselt kui funktsioonilt
  • Kättesaadavust ja abivalmeid teenindajaid
  • Kliendisõbralikku paigaldamisjuhendit ja võimalust paluda professionaali abi

Nii tarbeese kui silmailu

Ruloode müügis kohtab erinevaid kliente. Mõned soovivad tagada oma ruumile kaitse valguse eest ja säilitada sobivat temperatuuri. Teised aga soovivad viimast esteetilist lihvi oma ruumikujunduses. Mida sageli ei teata on see, et erinevad rulootüübid kasutavad just sellist kujunduslikku või funktsionaalset fookust, mida klient vajab. Neutraalset kontorit või tööstushoonet saab kaitsta temperatuuride eest vastava rulooga kas sees või fassaadil. Kui on soovi lisada värvi või vürtsi oma interjöörile kaotamata pimendavat omadust, leidub alati erinevaid sobivaid kangaid. Ja alati saab minna puhtalt kaunistamise teed dekoratiivsete kangastega. Hea müügikunst hõlmab kliendi abistamist just õige fookuse leidmisel.

Hea asukoht ja targad müüjad

Kadaka esindus

Ruloo on linnakultuuri musternäidis, nii et loomulikult eesrindlik esindus asub seal, kus kvaliteetset kaupa kõige enam soovitakse. Suured keskused nagu Tallinn ja Tartu toovad kokku palju oma ala eksperte. Kuigi ka mõnes väiksemas linnas leidub ausaid hulgipakkujaid ja oma lihtsamatele vajadustele leiab ka suurlinna suurest poest sobivaid pakkumisi, leiabkõrgkvaliteeti just kitsama valdkonnaga müüjatelt.

Paigaldus on tehtud lihtsaks

Ruloode müük ei peaks tähendama ainult kliendile hea hinnaga kauba kätteandmist, vaid ka neid kindlusega teelesaatmist. Ruloode paigaldamine võib tunduda kui keerukas katsumus, kuid pädevalt pakkujalt ostmine muudab selle imelihtsaks. Juhendid ei pea olema keerulised, kui toote disain on usaldusväärne. Samuti kehtib mudelitel üks standard, mis tähendab, et pakkujal on juhendid ka veebis olemas. Kliente tuleb samas ka mõista kui isegi siis tekib raskusi, eeskujulik müüja on alati valmis pakkuma abi ka paigaldamisel.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist