Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Ref 103

Refleksol 103 on süsteem, millele on saadaval hulgaliselt lisavarustust, näiteks tuulekaitselatid, lukustussüsteem kanga pinguldamiseks, esteetilised trossid koos pingutitega või täielik pimendussüsteem (saadaval sisekasutuseks). Külgjuhikuid GC30F ja GC30FD saab kasutada konstruktsiooni kandeelementidena. Lukustussüsteem on saadaval ainult koos mootoriga.

Refleksol 103 saab kasutada koos tuulekaitselatiga, mis märgatavalt suurendab kasutusmugavust rasketes ilmastikuoludes (saadaval maksimaalselt 3 m laiusele).

Konstruktsioon

picture (3)

Konstruktsioon saadaval standard toonides RAL 9010 valge, RAL 9007 hõbe, RAL 9006 valge või eritellimusena kõikides RAL toonides.

Ajam ja automaatika

Pakume juhtivate Euroopa tootjate lahendusi, näiteks täielikku ilmastikuautomaatikat, päikeseandureid, vaikseid mootoreid, saatja-vastuvõtjaga mootoreid, kaugjuhtimispulte. Valida on võimalik elektri- või käsiajami vahel.

Külgjuhikud

Sõltuvalt paigalduskohast saab kasutada roostevaba terastrossi, väikest standardset külgjuhikut GC20, juhikuid GC30, GC30F ja GC30FD, samuti ainult sisetingimustesse mõeldud juhikut G80, mis võimaldab täielikku pimendamist.

Lukustussüsteem (lisavarustus)

Võimalik kasutada tuulekaitselatte, et rulood oleks isegi tugevate tuuleiilide korral märgatavalt kergem kasutada. Lukustussüsteem pinguldab kangast, kui kangas on täielikult välja keritud ja alumine latt lukustunud.

Tootja jätab endale õiguse muuta ja/või täiustada disaini ja konstruktsiooni.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist