Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

REF 125

Refleksol 125 on tänapäevane välisvarjestussüsteem, mis kinnitatakse hoone fassaadile. Seda on lihtne paigaldada, sest kassett kinnitatakse juhiktrosside külge, mis koos kronsteinidega moodustavad kassetti kandekonstruktsiooni. Refleksol 125 saab paigaldada moodulitena.

Konstruktsioonpicture (4)

Konstruktsioon saadaval standard toonides RAL 9010 valge, RAL 9007 hõbe, RAL 9006 valge või eritellimusena kõikides RAL toonides.

Ajam ja automaatika

Pakume juhtivate Euroopa tootjate lahendusi, näiteks täielikku ilmastikuautomaatikat, päikeseandureid, vaikseid mootoreid, saatja-vastuvõtjaga mootoreid, kaugjuhtimis-pulte. Pakume elektriajamiga lahendusi.

Kassett

Kassett on valmistatud ekstrudeeritud alumiiniumist ningerinevalt lehtalumiiniumist kassettidest ei kanna see edasivihmapiiskade pealelangemisel tekkivat müra. Kassett kinnitataksepoltide ja suruklambrite abil otse trossi külge.

Juhiktross

Kassetti kandekonstruktsiooniks on 10 mmpaksune roostevabast terasest tross, mis kinnitatakseroostevabast terasest suruklambrite abil fassaadilepaigaldatud alumiiniumkronsteini külge.

Tootja jätab endale õiguse muuta ja/või täiustada disaini ja konstruktsiooni.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist