Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Ref 76

Refleksol 76 põhieelis on väike kassett. Sõltuvalt konfiguratsioonist on saadaval tavapärased juhikud, esteetilised juhiktrossid või täielik pimendussüsteem (saadaval ainult sisekasutuseks). Lukustussüsteem on saadaval ainult koos mootoriga Refleksol 76 on saadaval ka koos juhiktrosside ja lukustussüsteemiga.

picture (3)Konstruktsioon

Konstruktsioon saadaval standard toonides RAL 9010 valge, RAL 9007 hõbe, RAL 9006 valge või eritellimusena kõikides RAL toonides.

Ajam ja automaatika

Pakume juhtivate Euroopa tootjate lahendusi, näiteks täielikku ilmastikuautomaatikat, päikeseandureid, vaikseid mootoreid, saatja-vastuvõtjaga mootoreid, kaugjuhtimis-pulte. Valida on võimalik elektri- või käsiajami vahel.

Külgjuhikud

Sõltuvalt paigalduskohast saab kasutada esteetilist roostevaba terastrossi, külgjuhikut G31, samuti ainult sisetingimustesse mõeldud juhikut G80, mis võimaldab täielikku pimendamist. Külgjuhikuid G31 ja G80 saab kasutada kassetti kandekonstruktsioonina.

Lukustussüsteem (lisavarustus)

Et rulood oleks isegi tugevate tuuleiilide korral märgatavalt kergem kasutada, pinguldab lukustussüsteem kangast, kui kangas on täielikult välja keritud ja alumine latt lukustunud.

Tootja jätab endale õiguse muuta ja/või täiustada disaini ja konstruktsiooni.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist