Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Terrassimarkiisid aitavad vihmase suve üle elada

Terrassimarkiisid aitavad vihmase suve üle eladaTänavusuvine ilmaprognoos on pehmelt öeldes nadi. Räägitakse, et tuleb rohkelt vihma. Eestlastena oleme aga kangest Kalevite soost ega lase end sellisel väikesel ning ebaolulisel asjaolul kübetki häirida. Eestlasena paneme oma suvila või maamaja terrassile hoopis multifunktsionaalse markiisi ning naudime suve täiel rinnal: verandal grillides, sõprade ja perega mõnusalt aega veetes, raamatut lugedes, lauamänge mängides, seeni puhastades jms.

Lisaks Eesti suve päästmisele kannavad terrassimarkiisid (ka teised markiisid) veel mitmeid olulisi funktsioone. Ja seda hoolimata aastaajast. Tõime mõned neist allolevalt ka välja.

Millist otstarvet kannavad terrassimarkiisid?

  • Kujunduselement. Kuna saadaval on suur valik erinevaid kangaid ja markiisitüüpe, siis on need nutikad kujunduselemendid. Terrassimarkiisid (või muud markiisid) aitavad luua isikupärast ning huvitavat välisinterjööri Sinu kodule, ärile või suvilale. Markiisidele mõeldes kangastuvad esmalt hubased triibulised erivärvilised katted, mida kasutatakse tihtipeale just Lõuna-Euroopa riikide kohvikute ja restoranide akende ning verandade kohal. Ka väikepoodide ja butiikide ilmestamiseks.
  • Reklaampind. Markiisid hakkavad hästi silma, kuna need on väljaulatuvad pusletükid Sinu äri füüsilisest ilmest. Neid saab edukalt brändida ning enda ettevõtte lugu seeläbi enda olemasolevate ja ka tulevaste klientide silme ees ning teadvuses hoida.
  • Kaitse. Eks ikka vihma ja liigse päikesevalguse eest. Terrassimarkiisid on väga tänuväärne element, mis aitab kaasa Sinu äri (eelkõige kohvikud, restoranid, bistrood jm toitlustusastused) kasumlikkusele. Kuidas? Sest markiiside abil saad Sa hoolimata ilma vingerpussidest serveerida külastajatele oma äri verandal hõrgutavaid roogasid ning turgutavaid jooke.

Millised markiisid üleüldse saadaval on?

  1. Korvmarkiisid. Nagu ka nimi ütleb, siis on tegemist korvikujuliste markiisidega, mille primaarne funktsioon on kaitse päikesevalguse eest. Näiteks kohvikute ja väikepoodide akende kaitseks, hoides akna- ning uksepinnad samaaegselt avatuna. Markiisid on ka väga head indikeerijad: need näitavad tänavatel kulgejatele kätte, kus asuvad kohvikud, restoranid ja poed.
  1. Lihtmarkiisid on lihtsakoelise konstruktsiooni ja väljanägemisega: sirged ning allapoole kaldu, varjates aknaid pealetükkiva valguse eest. Tihtipeale on need triibulised (kuid ka ühevärvilised ja bränditud) ning seetõttu kergesti äratuntavad, kandes universaalset toitlustusasutuste teeviida rolli.
  1. Liigendmarkiisid. Tegemist on markiisidega, mis on mõeldud eeskätt suurte terrasside varjestamiseks. Näiteks selleks, et Eesti kliimas saaks jaanipäeva ja suviseid pulmi pidada ja terve hooaja (isegi kui vihma sajab) grillida.
  1. Katusemarkiisid. Mõeldud eeskätt horisontaal- ja kaldpindade katmiseks. Siia alla käivad näiteks talveaiad ja suuremad terrassid.

 

Loe lisaks eri tüüpi markiiside kohta ja tutvu toreda kliendi kogemuslooga! Kirjutasime oma varasemas blogis ka selle kohta, kuidas markiise paigaldada (see on hästi lihtne!).

Tekkis huvi ning suur soov eestuleva suve kvaliteet enda kätesse võtta? Võta meiega ühendust.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist