Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Veebruaris kõik lao lõpumüügi kangastest rulood, voldik- ja ribakardinad on -30%!

voldikkardinad

Soovin eripakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Aasta esimene kuu möödus märkamatult ja käes on sõbrakuu. Aknakatetele tasub juba praegu mõelda, et olla aegsasti päikeseks valmis. Selleks oleme teinud sõbrakuul ühe eriti sõbraliku sooduspakkumise.

Veebruaris kõik lao lõpumüügi kangastest:

  • rulood -30%
  • voldikkardinad -30%
  • ribakardinad -30%

Kampaania kestab veebruari lõpuni! Kui kaalud kaunite ruloode soetamist, siis loe rohkem siit. Aga voldikkardinate kohta leiad info siit ning ribakardinate oma siit

Voldikkardin kohandub sinu vajadustega

Erilise kujuga aknad ilmestavad tube ja elamut laiemalt. Küll aga on neile keerulisem leida paslike aknakatteid. Voldikkardinaid on võimalik valmistada väga erineva kujuga: trapets, ovaal, kolmnurk jne.  Sageli tuulutavates ruumides on argimureks tuuletõmbuse käes lehvivad kardinad. See pole mitte ainult ebaesteetiline vaatepilt koleda lärmiga vaid rikub ka kardinat ennast. Ruumi siseneva valgusega aitab mängida võimalus avada voldikkardinaid ka ülevalt alla poole, või mõlemas suunas.  Voldikkardinate kohta leiad rohkem infot siit.

Mis on ribakardina eelised?

Tänapäevastes suurte akendega kontorihoonetes on kardinad hädavajalikud – muidu ei näe töötajad hästi kuvarit, neil hakkab palav ja töö efektiivsus langeb. Kuna ribakardinaid saab sulgeda vaid osaliselt, ei muutu ruum nendega liiga pimedaks ja ideaalset tasakaalu on lihtne saavutada. Põhjuseid ribakardinate kasutamiseks nii kontoriruumides kui kodudes on mitmeid. Loe neist lähemalt siit.

3 põhjust miks rulookardinad on suurepärane valik:

  • Tänu ruloodele ei tungi liiga ere päike tuppa ja Sinu privaatsus on alati tagatud
  • Rulood loovad kvaliteetseks uneks pimeda keskkonna ning reguleerivad toatemperatuuri
  • Rulood on huvitav ja mitmekülgne ruumikujunduselement

Tutvu ruloodega lähemalt siin.

 

Saada meile päring või tule uudista koha peal Kesklinna salongis (Pärnu mnt. 139a) või Kadaka salongis (Kadaka tee 133).

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist