Get Adobe Flash player

Garderoobid

RLS 18 on 18mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat) riiulisüsteem, millest on võimalik kombineerida omale sobiv garderoobilahendus. Melamiini toonivalikust leiab lisaks valgele melamiinile veel 12 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid kuid üsna tähelepandamatuid metallist toolex riiulikandureid, hõbedasi mateeritud riidepuutorusid toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga. Korvid saab valida vastavalt kliendi soovile, kas Norscan Roller, CG roller või Deluxe.

Sahtlid toodame paigalduse lihtsustamiseks  ja kiirendamiseks valmisboksina, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt isesulguvate siinidega. Sahtlite erinevaid võimalusi võite näha eritellimuste alajaotusest.

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile ka vastupidavust.

RLS 28 on 28mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist riiulisüsteem. Lisaks valgele melamiinile leiate toonivalikust 7 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid kuid üsna tähelepandamatuid metallist toolex riiulikandureid. Hõbedased mateeritud riidepuutorud toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga.

Korvid võib klient valida vastavalt soovile, kas Norscan Roller, CG roller või Deluxe. Sahtlid süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt isesulguvate siinidega, valmistatakse valmisboksina, mis lihtsustab ja kiirendab paigaldust. Sahtlite erinevaid võimalusi võite näha eritellimuste alajaotusest.

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile ka vastupidavust.