Wooden venetian blinds

Loodusliku ja modernse joone ühendamine

Metallist ribakardinad on küll väga funktsionaalsed, ent mõne silmis kodu jaoks liiga kontori-stiilis. Sootuks teistsuguse õhkkonna loovad aga puidust ribakardinad – neis pole midagi toretsevat ega üleliigset, ja ometi on nad soojad, hubased, looduslähedased ja meeldivalt tagasihoidlikud. Samas pole nad kaotanud midagi metallist ribakardinate mitmekülgsetest kasutusvõimalustest.

Puidust ribakardinate puitribad võivad olla 25, 35 või 50 mm laiused. 35 ja 50 mm puidust ribakardinaid pööratakse ja tõstetakse nöörjuhtimise abil, lisaks on võimalik neid valmistada dekoratiivse lintredeliga. Soovi korral võib puidust ribakardinate ülakarbi katta puidust iluliistuga.

Kinnitused ja juhtimine

Kui puidust ribakardinad on mõeldud katma üsna suurt akent, siis tuleks arvesse võtta, et puit on küllaltki raske materjal, mida on tarvis silmas pidada kinnitus- ja juhtimisviisi valikul. Suurte puidust ribakardinate korral soovitame juhtnöörid asendada mootorjuhtimisega, mis vähendab koormust ribakardinate süsteemidele ning on mugavam kasutada. Harjumatule kasutajale võib raskete ribakardinate üles-alla tõmbamine alguses tunduda riskantne, kuid muretsemiseks pole siiski põhjust – kõik tehnilised üksikasjad on tootja poolt läbi proovitud ning kui valite õige kinnituse, siis pole tarvis karta, et raske kardin prantsatab ühel hetkel alla.

Ask for an offer

Close

Products

Do not find a suitable product or want more information?

Ask for an offer