Aluminium rails

Alumiiniumsiinid on laia kasutusalaga ning paindlikud kardinakandurid, mille hulgas leidub nii kitsama kui laiema profiiliga siine, nöörjuhtimisega või mootoriga varustatud kandureid.

Siinid on anodeeritud ja pulbervärvitud, mis tagab ühtlase sileda pinnaviimistluse. Plastikdetailid sisaldavad UV-kaitset, mis välistab värvimuutused ning detailide rabedaks muutumise. Nailonliuguritesse pressitakse vormimise käigus silikoon, mis kasutamisel tasapisi eraldub ning tagab liugurite kerge liikumise.

Siinid võimaldavad peaaegu nähtamatut paigaldust, jäädes tekstiilkardina serva taga varjatuks. Ideaalsed on need nishides või karniiside taga, kus ei ole sügavuses palju paigaldusruumi. Kohtades, kus juurdepääs on raskendatud, kardinad on rasked ja kõrged või neid tuleb tihti liigutada, on hea kasutada nöörjuhtimisega või elektriajamiga siine.

Siinide profiilivalik on laialdane, värvivalikust kuuluvad põhitoonide hulka valge, hõbedane ja messing. Siine on võimalik painutada, viimaks siini otsad seinani või jälgimaks akna kaarjat kuju. Siine saab omavahel jätkata vajaliku pikkuseni.

Ask for an offer

Close

Products

Do not find a suitable product or want more information?

Ask for an offer