Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mootoriga lahendused (Somfy)

Mootoriga aknakatted sobivad sulle, kui hindad mugavust ja kaasaegsust. Piisab vaid ühest nupuvajutusest, et kõik kardinad oleksid soovitud asendis.

Mootoriga aknakatted on suurepärane lahendus, kui sulle meeldib puhkepäeva hommikul otse voodist kardinaid avada või soovid reisil olles jätta muljet, et pole kodust lahkunudki. Eriti käepärased on elektriajamiga aknakatted siis, kui sinukodus või kontoris on palju aknaid ja neile on keeruline ligi pääseda. Kaasaegsetes ärihoonetes ja konverentsikeskustes on mootoriga aknakatted juba tavaks saanud, sest need säästavad töötajate aega ning jätavad esinduslikuma mulje.

Sobib kõigi kardinatüüpidega, vaikne ja töökindel

Kõik mootorid kardinate liigutamiseks töötavad vaikselt, on vastupidavad ja neid saab ühendada mistahes tüüpi aknakatetega. See lahendus on ühildatav järgmiste kardinatüüpidega:

  • tekstiilkardinad
  • rulood
  • roomakardinad
  • ribakardinad
  • turvakardinad

Somfy mootoriga kardinad 2

Mootoriga aknakatted on muutumas standardseks lahenduseks nii kodudes kui kontorites. Mis teeb need nii populaarseks?

  • Hõlbus kasutada ja energiasäästlik – mootoriga kardinad muudavad sinu kodu või kontori mugavamaks ja turvalisemaks ning nende kasutamine on lihtne. Elektriajamiga aknakatteid saad liigutada puldiga, panna need automaatselt avanema ja sulguma või kombineerida mõlemat kasutusviisi.
  • Lihtne paigaldada ja silmale märkamatu – pakume nii elektrivõrku ühendatavaid kui ka juhtmeta süsteeme. Mudelist olenemata on paigaldamine kiire ja hõlbus ning seade jääb märkamatuks. Mootoriga rulood, kardinad või muud aknakatted saad paigaldada ise või tellida teenuse meie kogenud spetsialistidelt.
  • Muudavad kodu turvalisemaks – täisautomaatseid motoriseeritud aknakatted saad seadistada nii, et need liiguvad ka siis, kui ise eemal oled. Nii on sul võimalik näiteks puhkusel viibides jätta mulje, et keegi on kogu aeg kodus.
  • Aitab ruumide temperatuuri reguleerida – mootoriga rulood või kardinad on ka hea lahendus toa temperatuuri reguleerimiseks. Valguseanduriga liiguvad automatiseeritud aknakatted ette ka siis, kui päike liiga eredalt paistab, nii et koju jõudes pole ruumid ebameeldivalt palavad.
  • Sobivad esindusruumidesse – eriti praktilised on automaatselt avanevad ja sulguvad mootoriga aknakatted suurtes koosoleku- ja konverentsiruumides, hotellides ja erinevates ametiasutustes. Mootoriga kardinad säästavad töötajate aega ja võimaldavad kiiret ning märkamatut teenindust.

picture (30)

Mootoriga aknakatted muudavad sinu elu mugavamaks, lihtsamaks ja turvalisemaks. Pakume aknakattesüsteeme erinevatelt tootjatelt ja laias valikus.

Külasta meie kauplusi või võta ühendust ja leiame koos sinu koju või kontorisse parima lahenduse.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist