Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Fassaadirulood - Välirulood

Fassaadirulood - Välirulood
Fassaadirulood

Fassaadirulood on praktilised ja moodsad aknakatted, mis on mõeldud peamiselt väljas kasutamiseks, aga need sobivad hästi ka sisetingimustesse, nii suurte pindade, väikeste akende kui ka aknaridade katmiseks.

Fassaadiruloo funktsioonid:

  • Kaitseb efektiivselt päikesekiirguse eest.
  • Vähendab tänavamüra.
  • Tagab privaatsuse.
  • On stiilne sisekujunduselement.

Fassaadirulood on saadaval väga erinevas suuruses, ulatudes isegi 4-5 meetrini. Väliruloode materjalidena kasutame polüestriga kombineeritud PVC-d, mistõttu on kangaid lihtne hooldada ning need on ka ilmastiku- ja UV-kindlad. Kangaste valik on väga lai.

Ruloosid saab nii väljas kui ka sees juhtida käsitsi või mootoriga, lülitist või puldist, aga ka automaatselt. Näiteks on neile aknakatetele võimalik lisada täielik ilmastikuautomaatika või päikeseandurid. Kõik pakutavad lahendused on pärit Euroopa juhtivatelt tootjatelt.

Saadaval on nii vabalt rippuvad kui ka kassetti sees olevad lahendused. Paljudele fassaadiruloodele võib lisada ka spetsiaalse pingutuslahenduse või lukustussüsteemi, et kardinad püsiksid paigal ja terved ka väga tugevate tuulte korral. Enamasti on fassaadirulood valgust osaliselt varjavad, kuid saadaval on ka täielikult pimendavad rulood, nii sise- kui ka väliskasutuseks.

Tutvu meie väliruloode valikuga siin:

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist