Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Trükitud mustriga rulood

trükitud mustriga rulood
trükitud mustriga rulood
trükitud mustriga rulood
trükitud mustriga rulood

Kas Sa sooviksid endale akende ette päris oma lemmik mustri või pildiga rulood? Just täpselt sellist nagu Sa alati soovinud oled. Sellist, mis loob õdusa atmosfääri ning teeb kodust kodu. Trükitud mustriga rulood (või roomakardinad) pakuvad Sulle võimalust disainida oma elu- ja magamisruumid vastavalt isiklikule eelistusele või valitsevatele globaalsetele sisedisaini trendidele.

Milliseid aknakatteid on võimalik disainida?

  • Rulood
  • Roomakardinad
  • Paneelkardinad
  • Tekstiilist külgkardinad

Muuda lastetuba vahvaks mängumaaks

Trükitud mustriga aknakatted sobivad suurepäraselt näiteks lastetubadesse. Vahvalt disainitud rulood ja kardinad lisavad ruumidesse mängulisust, lusti ja rõõmsat meeleolu.

Mustriga rulood on samas ka väga praktilised, kuna neid saab kasutada mängulise elemendina. Näiteks saab aknakatetele trükkida päikese ja pilved või hoopis metsa, kus kuuse tagant mõni vahva loom välja piilub.  

NB! Aknakatteid on võimalik ka personaliseerida. Kirjutame soovi korral pildil olevale kujunduselemendile (nt lennuk või kohev pilv) lapse nime. Selleks saada meile kindlasti juba aegsasti soovitav nimi või ‒ miks mitte ‒ mõni muu sõna, fraas või lühike tekst.

Elu- ja magamistoad vastavalt Sinu eelistusele

Oma eluruume saad Sa ilmestada nii mustriliste ruloode, rooma- kui külgkardinate abil. Ka küljelt-küljele liikuvad paneelkardinad on tänapäevases elukeskkonnas väga moodne ja praktiline valik.

Mustrilisi ruloosid võib lasta luua mitmeid erinevaid, et neid siis vastavalt hooajale (jõulud, suvi jms) oma kodu dekoreerimiseks kasutada. Lisaks toimivad stiliseeritud aknakatted huvitava disainielemendina: akna ette tõmmatuna võib see funktsioneerida näiteks kui maaliteos.

Mustriga ruloode tellimine on hästi lihtne!

1. Telli disain meie loovtiimilt

Võta ühendust meie müügiosakonnaga, kelle abil loob disainer just Sinu soovidele ja vajadustele vastava kujunduse. Meie missiooniks on parim võimalik lahendus.

Selleks on mitu võimalust: Sa kas saadad meile näidise soovitud mustrist või leiame parima lahenduse omavahelise vestluse käigus. Kindlasti saadame kujundaja poolt loodud failid enne trükki minekut ka Sulle ülevaatamiseks ning kinnitamiseks.

NB! Kui Sa valid meie poolt tehtud disaini, siis saad Sa kohendada olemasoleva mustri toone, figuuride suurusi ning lisada või eemaldada detaile.  

2. Kujunda aknakatete muster ise

Ehk mõlgub Sul lastetoa aknakatete tarbeks peas mõni vahva tegelane, kelle oled ise välja mõelnud või on Sul väga spetsiifiline nägemus sellest, millised mustrilised aknakatted Sinu eluruumides olema peaksid? Lase oma fantaasia valla!

NB! Meil pole aknakatete valmis tegemiseks tarvis muud, kui sobilikku kujundusfaili või näidisvisuaali, mille meie kujundaja ise vajalikuks formaadiks konverteerib.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist