Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Eve MotionBlinds mootorid töötavad Apple HomeKit tehnoloogiaga

EVE MOTIONBLINDS APPLE HOME APP lores (13)
EVE MOTIONBLINDS HOMEPOD MINI lores
EVE MOTIONBLINDS PULL WITH HAND lores

Tutvustame innovaatilist Eve MotionBlinds mootoriga rulood

Avaeksperdid on Eve MotionBlinds ametlik maaletooja Eestis. Huvi korral küsi pakkumist kodulehe päringuvormi kaudu või salongidest Pärnu mnt. 139a ja Kadaka tee 133.

Mugavuse uus standard: Eve MotionBlinds aknakatte mootorid

Eve MotionBlinds mootorid on lihtsalt paigaldatavad ja mugavalt juhitavad, otse nutitelefonist. Pärast ühendamist toimivad Eve MotionBlindsi toitega aknakatted teiste HomeKiti toega lisaseadmetega, nagu lambipirnid ja termostaadid, et saaksid oma ümbritsevast keskkonnast luua täpselt sellise ruumi nagu soovid, vaid paari klikiga telefonist.

Esmaklassiline täppistöö ja kasutajasõbralik disain

Motoriseeritud rulood on valmistatud hoolikalt ja neil on Euroopast inspireeritud disain. Valige nii sobivate värvide kui ka kolme erineva säästvalt hangitud tekstuuristiili seast. Valmistage oma mootoriga rulood ise ja kohandage vastavalt teie akendele koos lisavõimalustega peapiirde, alumise siini ja rullimisasendi jaoks.

Lihtne ja töökindel

Eve MotionBlinds toetab Bluetoothi ja Thread™-i juhtmevabasid süsteeme, võimaldades teil rakenduse kaudu koostada ajakavad, et teie rulood ise toimiksid. Kõik andmed salvestatakse kohapeal, mitte pilvepõhiselt, mis teeb süsteemi veelgi turvalisemaks. Eve MotionBlindsi mootorite automaatseks juhtimiseks ja kodust eemal juhtimiseks on vaja HomePod mini™-i või Apple TV™-i (4. põlvkond või uuem) kodukeskust.

Energiasääst teie vajaduste järgi

Eve MotionBlindsi mootoritega varustatud rulood töötavad energiatõhusalt, ühildudes teie kodus teiste Apple HomeKiti toega tarvikutega. Nii saad Eve MotionBlinds süsteemi juhtida mugavalt, otse iPhone’ist. Rulood saab ka automaatselt töötama järjestada, täpselt oma meeleolu ja vajaduste järgi. Rakenduse Home abil saate oma ruloosid juhtida kõikjal. Eve MotionBlindsi toiteallikaga mootoril on kaablivaba paigaldus ja see on USB-C kaudu laetav. Saadaval on ka käeshoitav kaugjuhtimispult ja käsitsi reguleeritav juhtnupp.

Meie salongid Tallinnas

Kesklinna Salong Kadaka Salong
Aadress: Pärnu mnt 139a
Telefon: +372 6611820
Mobiil: +372 5663 3245
kesklinn@avaeksperdid.ee
Aadress: Kadaka tee 133
Telefon: +372 658 8105
Mobiil: +372 5268 703
kadaka@avaeksperdid.ee
Avatud
E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
Avatud
E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
Külasta salongi Külasta salongi

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist