Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Mootoriga lahendused (MotionBlinds)

MOTIONBLINDS APP (5)_lowres
MOTIONBLINDS REMOTE (12)_lowres
MOTIONBLINDS Richmond-0100 lores

MotionBlinds mootoriga on Avaekspertide ruloode kasutamine lihtne

Avaeksperdid on MotionBlinds ametlik maaletooja Eestis. Huvi korral küsi pakkumist kodulehe päringuvormi kaudu või salongidest Pärnu mnt. 139a ja Kadaka tee 133.

Tagab südamerahu

Me mõistame, et ohutus on kodus esmatähtis. MotionBlinds nutikaid aknakatteid saab juhtida ja jälgida kõikjal. Ühendades need teiste nutiseadmetega, nagu lukud, uksekellad ja kaamerad, saate oma kodul alati silma peal hoida. Kus iganes sa maailmas oled.

Kas oled varem selle peale mõelnud, et ka nutikad aknakatted võivad teie kodu turvalisemaks muuta? Saate võõrastele silmapaaridele näidata, et olete alati kodus, seadistades taimeri, mis automatiseerib ruloode avanemise ja sulgemise teatud kellaaegadel. Nii ei pruugi võõras kõrvaltvaataja arugi saada, et viibite tegelikult puhkusel. MotionBlinds aknakatted on ka juhtmevabad, mistõttu on need lastele ja lemmikloomadele üliturvalised.

Energiasäästlik abimees

MotionBlindsi toiteallikaga nutikaid aknakatteid saab hõlpsasti automatiseerida eelseadistatuse ja taimerite abil ning ühendada nutikate ökosüsteemidega, võimaldades teie aknakatetel töötada koos teiste kodus olevate seadmetega, et reguleerida ideaalselt sisekliimat ja säästa energiat.

MotionBlinds võimaldab täielikult ära kasutada aknakatete isoleerivaid omadusi ja läbi selle säästa võimalikult palju energiat. Säti aknakatetel paika automaatne sulgemine eelseadistatud aegadel või niipea kui temperatuur saavutab teatud taseme. Nii saavutad lihtsa vaevaga energiatõhusama kodu ja väiksema energiaarve.

Hubane ja mugav

Targa kodu ökosüsteemi osana, kus erinevad nutiseadmed töötavad koos, liiguvad MotionBlindsi jõul töötavad aknakatted teie indivduaalses igapäevaelu rütmis, luues täiusliku atmosfääri igal kellaajal. Nii muudavad nutikad aknakatted teie elu veelgi nauditavamaks.
Võimalusi õige meeleolu loomiseks on mitu. Ärgake hommikul automaatselt loomuliku päevavalguse peale. Looge öösel soovitud privaatsus vaid häälkäsklusega. MotionBlindsi jõul töötavad nutikad aknakatted töötavad täiuslikus kooskõlas teiste nutiseadmetega, et muuta kodune elu veelgi mugavamaks, vastavalt oma harjumustele ja päevarütmile. Kui oled iPhone’i omanik, saad MotionBlinds süsteemi ühendada Apple HomeKit’i kaudu.

Meie salongid Tallinnas

Kesklinna Salong Kadaka Salong
Aadress: Pärnu mnt 139a
Telefon: +372 6611820
Mobiil: +372 5663 3245
kesklinn@avaeksperdid.ee
Aadress: Kadaka tee 133
Telefon: +372 658 8105
Mobiil: +372 5268 703
kadaka@avaeksperdid.ee
Avatud
E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
Avatud
E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
Külasta salongi Külasta salongi

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist