Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Novembris mootoriga rulood -30%

1200x628px_ae kampaania _mootoriga rulood

Soovin eripakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

Sõnad „elektriline” või „motoriseeritud” võib jätta mulje keerukast ja surisevast masinavärgist. Samuti eeldaks, et tegemist on millegagi, mida peab ilmtingimata seinas hoidma. Mootoriga ruloo on aga kõike muud.

  • Kättesaadav luksus – kui oled juba valinud mõne esteetilisema kanga või soovid lisada veidike edevust enda ruloole, siis mootorlahendus on hea valik.
  • Lihtne kasutada – rulood on sageli käeulatusest väljas, elektroonilise süsteemiga ei pea hakkama ronima. Ka käeulatuses ruloosid on mugav niimoodi avada.
  • Privaatsus ja säästlikkus – mootoriga ruloo on seadistatav avama ja sulgema vastavalt valgusele ja kellaajale. Aknakate ei unune lahti ja sulgub täpselt õigel hetkel.
  • Nutikas rakendus – Somfy mootorid töötavad myLinkTM-rakendusega, mis võimaldavad ruloosid liigutada kas või teises maailma otsas.

Novembrikuu sooduspakkumine:
Kõik mootoriga rulood -30% (ei kehti väliruloodele)

Tutvu meie ruloodega siin.

Ei oska otsustada millist rulood valida? Pole muret – meie mõtleme rõõmuga sinuga kaasa. Saada meile päring või tule uudista koha peal Tallinna kesklinnas (Pärnu mnt. 139a) või Mustamäel (Kadaka tee 133).

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist