Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Italia

Italia on markiis poe- ja muudeleakendele, rõdudele, terrassidele ja verandadele. Alumiiniumist rippvarred on varustatud vedruga, mis pinguldab kangast ega lase tuulel varsi kokkuvoltida. Markiis toetub varte ja rulootoru kanduritele. Seetõttu saab selle markiisi paigaldada isegi sinna, kus aluspinna tugevus ei võimalda kasutada liigendvartega terrassimarkiisi. Tänu kergele konstruktsioonile on markiisi paigaldamine väga lihtne. Konstruktsioonielemendid on kaetud valge pulbervärviga.

Konstruktsioonpicture (28)

Alumiiniumist varred ja kinnitusklambrid tagavad konstruktsiooni kerguse ja vastupidavuse, samuti paigaldamise lihtsuse.

Konstruktsiooni värvid

Pulbervärvimisel kasutab Selt tunnustatud Šveitsi ettevõtte IGP tarnitavaid värve. IGP-DURA®Clean pulbervärvid annavad pinnaviimistluse, mis hülgab mustust ja on kergesti hooldatav.

picture (20)

Kangas

Kõik akrüülkangad on immutatud kaitsevahenditega TEFLON või SCOTCHGARD. Need tagavad suurepärase kaitse ning suurendavad kanga vee- ja mustusehülgavust. Tuleks silmas pidada, et näiteks happevihmad, orgaanilised saasteained ja kanga puhastamine brasiivsete kemikaalidega võivad kanga kaitsva viimistluskihi hävitada.

Saadaval on kolm alläärisekuju:

picture (15)

Standardne alläärisekõrgus on 21 cm. Allääris on esteetiliselt viimistletud äärispaelaga. Lihtkanga puhul on saadaval ainult alläärisetüüp E.

Küsi pakkumist

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist