Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Oktoobri eripakkumine!

voldikkardinad -25

Soovin eripakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

Oktoober on tavapäraselt üleminekuaeg – rohu asemele tekib  muda, mida lumetekk pole veel katta jõudnud ja päikest jääb üha vähemaks. Sellel aastal on suvi otsutanud meie juures pikemalt olla ja sellest tingituna on ka päikesevalgus ruumides tihe külaline. Ruumi siseneva ereda päikesega aitab mängida just voldikkardin. Voldikkardinat on võimalik avada traditsiooniliselt ülevalt alla, aga ka alt üles või hoopis keskelt mõlemas suunas. See on suurepärane lahendus ka sageli tuulutavates ruumides, kus argimureks on tuuletõmbuse käes lehvivad kardinad. See pole mitte ainult ebaesteetiline vaatepilt koleda lärmiga vaid rikub ka kardinat ennast.

Oktoobrikuu päikese tervitamiseks pakume voldikkardinaid eriti headel tingimustel: 

  • Kõik voldikkardinad on oktoobris -25%

  • Lõpumüügis olevatest kangastest voldikkardinad lausa -50%. Tutvu kangastega meie salongides

Voldikkardin on kujunduselement omas õiguses 

Sõltuvalt kliendi maitsest ja vajadusest on heledad või tapeedivärvi voldikkardinad ideaalsed sulanduma ühte ülejäänud ruumiga. Olles märkamatu aitab ta tuua esile sisekujunduselemente ilma, et üldpilt liiga kirjuks läheks. 

Teisalt on kerge anda tagasihoidlikule ruumile aktsenti kombineerides voldikkardina erinäoline kuju mõne erksama tooni või mustriga.

Voldikkardin kohandub sinu vajadustega

Erilise kujuga aknad ilmestavad tube ja elamut laiemalt. Küll aga on neile keerulisem leida paslike aknakatteid. Voldikkardinaid on võimalik valmistada väga erineva kujuga: trapets, ovaal, kolmnurk jne. 

Voldikkardinate kohta leiad rohkem infot siit. Pakkumise või info saamiseks saada meile päring.

Hea meelega abistavad meie konsultandid kangavaliku ja oma teadmistega ka Tallinna salongides aadressil Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt 139a.

Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist