Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

5 põhjust, miks paigaldada liuguksed

Liuguksed on populaarne lahendus nii kodudes kui kontorites. Praktilised lükanduksed leiavad rakendust nii garderoobide ja panipaikade ees kui ka ukseavades ja ruumijagajana. Järgnevalt panime kirja 5 põhjust, miks liuguks hea valik on.

Saad maksimaalselt ruumi ära kasutada

Lükanduksed ei võta avanedes ruumi, mistõttu sobivad need suurepäraselt kitsastesse oludesse: esikusse, koridori, väikesesse ruumi. Rullikutega siinidel liikuvaid lükanduksi on kerge avada ja sulgeda ning hoolimata asendist ei jää nad toas kõndimisel või toimetamisel ette.

Liuguks kaitseb esemeid tolmu ja pleekimise eest

liuguksedLükanduks garderoobi või panipaiga ees kaitseb rõivaid ja muid esemeid tolmu ning pleekimise eest. Samuti ei pea sa muretsema, kui sul pole olnud aega riiuleid korrastada, sest uksed hoiavad ka privaatsust, kaitstes kapi sisu uudishimulike pilkude eest.

Liuguks võib olla põnevaks sisekujunduse elemendiks

Kas eelistad naturaalset puidutooni, praktilist peeglit, elegantset klaasi, looduslähedast bambust või hoopis kombineerida erinevaid materjale?

Erinevaid võimalusi liuguste kujundamiseks on palju ning sobiva lahenduse leidmiseks tuleb vaid oma fantaasial lennata lasta.

Lisaks ukse sisule saad valida ka meelepärase profiili:

Erinevad kasutusvõimalused kodus ja kontoris

Oleme harjunud nägema liuguksi garderoobide ees, kuid lükanduks on hea vahend ka vastavalt vajadusele ruumi kohandamiseks. Lükandustega saad eraldada ruumi erinevaid osasid, näiteks luua elutuppa eraldatud töönurga. Võrreldes vaheseina paigaldamisega jääb liuguksega tulemus avaram ja paindlikum.

Samuti on liuguksed heaks alternatiiviks klassikalistele sisse- või väljapoole avanevatele ustele, seda eriti kitsastes oludes, kus tavaline uks võib avatult ette jääda. Kuna lükanduks liigub mugavalt küljele, ei nõua see muud, kui vaba seinaruumi ühel pool ust.

Liuguksed valmivad soovitud mõõtude järgi

Uksed valmistamine vastavalt sinu vajadusele, mistõttu võid olla kindel, et need sobivad ideaalselt sinu koju või kontorisse. Võid edastada meile mõõdud või veelgi lihtsam – tuleme ise kohapeale, mõõdame ning hiljem paigaldame.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist