Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Garderoobide valmistamine lubab kujutluspilti realiseerida

picture (2)Ruum on olemas ja mõtted ka, mis sinna minna võiks, aga panipaik on veel ebakindel… Kas muretseda omale kapp, jaotada üle toa laiali erinevad riiulid-sahtlid, või otsustada garderoobi kasuks? Ruumi enda olemus dikteerib palju, aga kui kõik võimalused on valla, siis tasub mõelda garderoobisüsteemi peale. Miks? Sest:

  • Garderoobide valmistamine võtab arvesse kõiki ruumi omadusi ja parameetreid
  • Liugustega garderoobisüsteemid säästavad ruumi
  • Neid saab kujundada vastavalt soovidele
  • Need hoiavad hoiustatud esemeid korrapäraselt ja optimaalselt

Planeeri iga viimse detailini

Oleks lihtne minna poodi ja osta omale mõni sobiv kapp. Kvaliteetseid leide on tõenäoliselt palju, küll aga ei saa arvestada valmisostetud panipaik kõigi kliendi soovidega. Lasta spetsialisti abiga endale planeerida garderoob aga aitab kliendi soovidel täide minna.

Kui mõõdud on olemas, saab juba vaadata, mida ja kuidas garderoobi sisse jaotada saab. Millist osa soovite rõivaste jaoks? Kas tahate ka ruumi jalatsitele? On teil soovi väärisesemeid hoiustada? Neid ja muidki küsimusi saab silmas pidada, et valmiks täiuslik garderoob.

Kaunis ka väliselt

picture (4)Ükskõik millise panipaiga planeerimine võib tähendada, et nüüd on ruumis mingi kobakas, mis üldse kõige muuga ei sobi. See on taas probleem, millele saab garderoobide valmistamisega edukalt vastu minna.

Levinuim lahendus on siinkohal liuguksed, mille välise mulje valimisel on suur hulk võimalusi. Kas on soovi luua midagi luksuslikku, rustikaalset, või on teie ruum hoopis pigem ametlik? Täpselt sobiva lahenduse saab alati disainida.

Ruumi jääb isegi üle

Garderoobide valmistada laskmisega saab hoida kontrolli selle üle, et ruumi üldmulje püsiks ja et avarus säiliks. Eelpool mainitud liuguksed on ka siinkohal hea valik, sest nii nagu saab silma peal hoida nii garderoobi välisel disainil kui seespidisel korrastusel, säilib ka kontroll ruumi üle.

Seega, garderoobide valmistamine on usaldusväärne ja mõistlik valik – jääb üle ainult vastav spetsialist leida.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist