Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Kuidas leida sobivad kardinad Tallinnas?

Elad Tallinnas ja soovid uued kardinad soetada? Kardinaid leiad nii supermarketitest, ehituspoodidest kui ka kardinasalongidest. Viimastes on tavaliselt laiem valik ning kuna salongide teenindajad tegelevad igapäevaselt aknakatete müügiga, oskavad nad professionaalset nõu anda iga kardinatüübi kohta. Järgnevalt panime kirja nõuanded, mis lihtsustavad aknakatete valikut, hoolimata sellest, kas otsustad kardinad soetada tavakauplusest või kardinasalongist.

Kuidas kaupluses kardinaid valida?

KardinadEnne poodi minekut mõõda ära aknad, kuhu ette soovid uued kardinad paigaldada. Kui akende kohal on juba kardinapuud, siis mõõda kardinapuudest kuni selle kõrguseni, kuhu maani kardinaid soovid.

Laiust mõõtes arvesta alati varuga, et kardinaid sulgedes nende vahele vahet ei jääks või neid liiga pingule tõmbama ei peaks. Igaks juhuks mõõda ära ka akna suurus – võibolla otsustad poes hoopis rooma-, bambus– või püstlamellkardinate kasuks ja sel juhul jääb kardinapuu mõõtudest väheks. Erinevate kardinatüüpide mõõtmisjuhendid leiad vastava toote juurest.

Küsi nõu teenindajatelt – kardinasalongide töötajad on laia kogemustepagasiga, oskavad anda nõu erinevate kardinatüüpide, materjalide, värvide ja ka paigaldamise kohta. Hea nipp: tee mobiiliga mõni pilt ruumist ja akendest – näita neid salongi müüjale ja ta saab su küsimustele palju täpsemalt vastata.

Korralikus kardinate salongis saad näha kardinate näidiseid ja neid käega katsuda. Nii on oluliselt lihtsam järgmistes küsimustes valikut langetada:

  • millist tekstiili eelistada;
  • millised värvitoonid (ja mustrid) valida;
  • läikivad või matid kardinad;
  • paksemad või õhulisemad materjalid?

Kui kaupluses sobivaid aknakatteid pole, vali välja materjalid ja värvid ning anna sisse tellimus erimõõdus kardinate valmistamiseks. Nii saad kindel olla, et need vastavad sinu soovidele ja sobivad sinu akendele nagu valatult.

Kust leida sobivad kardinad Tallinnas?

Avaeksperdid - aknakatted ja markiisid

Avaekspertidel on suured esindussalongid Kesklinnas aadressil Pärnu mnt. 139a ja Mustamäel Kadaka tee 44. Liskaks vahendavad Avaekspertide kardinaid ka üle 15 edasimüüja Tallinnas.

Kui soovid tellida meelepärased kardinad Tallinnas, aga sul pole aega minna kauplusesse või salongi valikuga tutvuma, saad kardinad mugavalt tellida ka kodust lahkumata interneti vahendusel.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist