Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Markiiside müük saab hoo sisse kevadel

Pärast pikka ja pimedat talve ootame kõik, et päike jälle heledalt paistma hakkaks. Ent mida nädal edasi, seda selgemini tunneme, et liiga palju päikest ei ole samuti hea – ruumid muutuvad lämmatavalt palavaks, kui päike tundide kaupa sisse paistab, samuti teeb väga hele valgus eba­mugavaks arvutiga töötamise või televiisori vaatamise. Olukorra päästjaks on markiisid. Kuna markiiside müük kogub tuure just kevadel, siis tuleb ka kärmelt tegutseda.

Markiiside müük: millised on markiiside eelised?

markiis, markiiside müükMarkiise kasutatakse selleks, et kaitsta tuba, terrassi või rõdu

  • liigse päikesevalguse,
  • vihma ja
  • tuule eest.

Sama asja tunduvad ära ajavat ka lihtsamad lahendused: päikesevarjud, telgid jms. Kes neid aga proovinud on, see teab, et tavaliste varjualustega on üsna palju probleeme – kui need on kord üles pandud, siis on lahtivõtmine tülikas ja nii jäävadki nad püsti ka tugeva tuulega, mis nõrga konstruktsiooniga varjualuseid lõhub.

Terrassi markiisid on aga palju efektiivsem lahendus. Markiiside kokkupanemine on väga lihtne, seda saab teha käsitsi, elektrimootori abil või täisautomaatikat kasutades kas või telefoni teel, ise kohale tulemata. Samuti on võimalik markiisid varustada anduritega, mis tunnevad ära tugeva tuule või reageerivad valguse tugevusele, nii et pilvistel päevadel on ruumid valged, ereda päikese korral aga markiisiga varjatud.

Markiis on mugavam ja odavam kui konditsioneer

markiiside müükÜks võimalus võidelda suvise palavusega on muidugi konditsioneer. Kuid konditsioneer võtab palju elektrit (kuumade südasuviste ilmadega kulub jahutamiseks sama palju elektrit kui talvel kütmiseks) ning selle müra võib olla häiriv. Markiis seevastu ei nõua mingeid lisa­kulusid, pealegi kaitseb see ka mööblit ja tekstiile pleekimise eest ning pikendab aknaraamide eluiga. 

Markiiside kasutusvõimaluste kohta saad lugeda veel siit.

Moodne elu on kiiretempoline. Inimesed otsivad pidevalt viise, et oma elu ja toimetamisi optimeerida. Üheks võimaluseks on tehnoloogia üha sagedasem kaasamine. Üheks põnevaks märksõnaks on siin näiteks asjade internet. See tähendab seda, et Sinu kodus (või tööl) olev tehnika jagab interneti ja nutitelefoni kaasabil omavahel informatsiooni. Näiteks saad Sa lülitada sisse soojuspumba siis, kui maakoju hakkad sõitma ning kohalejõudes on sealsed toad juba mõnusalt soojad. Kui Sind paelub innovatsioon ning muretum elu, siis on mootoriga markiisid just Sinu jaoks!

Milline markiis osta?

Avaekspertide jaoks on markiiside müük, sh terrassi markiisid olnud üheks põhitegevuseks palju aastaid ning tänu pikaajalisele kogemusele oskame soovitada kliendile mudeleid, mis sobivad ehituse välis­ilme­ga, seinamaterjaliga ning tagavad parima kaitse olukordades, mille jaoks markiise soetada soovitakse. Küsi markiiside müügil soovitusi meie ekspertidelt.

Markiiside müük on kõige elavam kevadel ja suvel. Võta ühendust juba täna, siis saad muretult suvele vastu minna!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist