Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Millised aknakatted sobivad sinu isiksuse tüübiga?

Kuidas leida aknakatete tõeliselt laiast valikust just endale sobivad? Siin on väike spikker, mis peaks valikut lihtsustama.

Perekeskne inimene

Sulle meeldib, kui saad koos abikaasa ja lastega palju aega veeta, ning kardinad peaksid sobima kõigiks elujuhtudeks: varjama, pimendama, kuumuse eest kaitsma, meeleolu looma. Sinu vajadustega sobib ideaalselt rulookardinate ja tekstiilkardinate kombinatsioon. Õhukesed tüllist kardinad võivad ees olla kogu aeg, nii et aknast välja on mugav vaadata, väljast sisse aga mitte. Rulookardinad peaksid olema pimendavad või poolpimendavad, nii et televiisorit vaadata ja päevast uinakut teha saab ka ereda päikesevalgusega.

Praktiline inimene

935_Sistra_BO_7376Sinu jaoks on aknakatted ennekõike selleks, et vältida õuest tuppa vaatamist ning kaitsta ruumi liigse päikesevalguse eest. Kardinate originaalne välimus sind ei huvita, küll aga peaksid nad vajama võimalikult vähe hooldust ning sobituma mistahes ruumiga. Sinu jaoks on parim valik tolmu hülgavad püstlamellkardinad, mis ei ärata tähelepanu ning mille võid rahumeeli akna ette jätta ka siis, kui ülejäänud toa sisustusstiil muutub. Samuti sobivad sulle kassettrulood, mis täidavad mitut praktilist funktsiooni, jäädes ise märkamatuks.

Luksuse armastaja

picture (33)Sulle võiksid sobida drapeeritud ülaosa või ülevisetega tekstiilkardinad, mida päevasel ajal hoiavad akna kõrval efektsed tupsudega kardinanöörid. Kindlasti on oluline, et aknakatete kangas oleks ülimalt kvaliteetne, soovitavalt klassikalise mustriga.

Romantik

Sinu hingelaadiga sobivad kõige paremini tekstiilkardinad. Heledast kangast kardinad lasevad toal paista päikeselisena ka vihmasel päeval, tumedate kardinatega saad luua salapärase miljöö.

Uute kogemuste otsija

picture (2)Sinu unistuste aknakatted peaks olema niisugused, milliseid pole kellelgi teisel. Sellised on näiteks isikupärased paneelkardinad, iseäranis need, mis on erksavärvilisest, suuremustrilisest või söövitatud kangast. Originaalse mulje saab luua ka silmatorkavate tekstiilkardinatega.

Looduslaps

Sulle sobivad kõige paremini bambuskardinad, mis on valmistatud taimekiududest ja bam­bus­liistudest. See väga dekoratiivne kardin on loodusllähedastes rohe-beežikates toonides ning loob illusiooni aknatagusest rohelusest isegi siis, kui elad keset paneelmajasid. Veel võivad sulle meeldida puidust, džuudist või bambusest paneelkardinad.

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist