Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Somfy mootorid: kuidas võib neid rakendada?

Motoriseerimise ja automatiseerimise ajastu on käes, mis tähendab igakülgset mugavust igapäevaelu toimetustes. Somfy mootorid muudavad erinevad aknakatted lihtsamini kasutatavaks, kuid mitte ainult. Loe lähemalt meie ülevaadet kõigist Somfy võimalustest.

Millist tüüpi aknakatetele?

Somfy mootorid: kuidas võib neid rakendada?Kui sa pole juba tuttav, siis Somfy mootorid on võimalik võtta kasutusele järgnevate aknakatetega:

  • Tekstiilkardinad
  • Rulood
  • Roomakardinad
  • Ribakardinad
  • Markiisid
  • Turvakardinad

Praktiliseks teevad mootorid igaühe neist, kuna aknakatted pole sageli mugavas käeulatuses või on üldsegi liiga kõrgel, et ilma abivahendita kätte saada. Raskemate tekstiilkardinate ja suurte konstruktsioonide (nagu markiisid ja turvakardinad) puhul on üldse kergem kasutada Somfy mootoreid, kui iga kord käsitsi neid avada.

Samuti tasub igati ära võimalus aknakatteid kaugelt juhtida, muuta enda kodu seeläbi turvalisemaks või reguleerida päeva jooksul kujunenud temperatuuri. Kontoris kasutamisel säästat töötajaid tülikast kardinatega jändamisest.

Loe lisaks: „Kuidas töötavad elektrilised kardinad?”

Mida veel võib kaugelt juhtida?

Somfy mootoriga turvakardinad 4Somfy mootorid võivad leida kasutust ka mujal, eelkõige erinevate avade kontrollimisel. Nendega on võimalik avada näiteks:

  • Aknaid
  • Väravaid
  • Garaažiuksi
  • Esitlusekraane

Tänapäeval ei tahakski näiteks aiaväravat või garaažiust ilma puldita avada, miks mitte ka kõike muud?

Eraldi tasub välja tuua esitlusekraanide avamise võimalust, mis on igati esinduslik valik seminari- ja koosolekuruumide jaoks ning säästab presenteerijat lahtirullimise tülist. Samas miks mitte näiteks muuta enda kodukino või mänguruumi veelgi ägedamaks iseliikuva ekraaniga? Esitlusekraanide avamine mootoriga töötab sarnasel põhimõttel ruloode avamisega.

Aga kui juba aknakatted ja erinevad avad ning lahtikäivad esemed on motoriseeritud, mis võiks olla järgmine aste?

Somfy mootorid suures süsteemis

Somfy whitepapar coverKaasa aknakatete juhtimine ühtsesse süsteemi koos soojustuse, elektri ja turvasüsteemiga. Kui eelistad midagi minimalistlikumat, või täiendada suurt süsteemi, on samuti olemas võimalus kasutada rakendusi oma nutitelefonis või tahvelarvutis.

Üha enam on levinud targa maja süsteem, mis koondab kõik tegevused tuledest kardinateni ühte tahvelarvutisse, millega võib ükskõik millisest asendist oma majapidamist hallata. Tahvel võib olla alati käeulatuses ja täiendada puldi ja lüliti tööd, mis Somfy mootoreid kontrollivad.

Motoriseerimine ja automatiseerimine võib alata lihtsatest sammudest. Miks mitte alustada millestki lihtsast nagu aknakatted ja vaadata, kas selline elu- ja sisustusstiil on sinu jaoks?

Somfy nutikad lahendused

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist