Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Vinge värk: mootoriga kardinad lubavad valguse õigel ajal tuppa

Ja kevad ongi käes! Päikest paistab akna vahelt juba päris palju sisse ning õues jalutamiseks tuleb üsna sageli päikeseprillid välja otsida. Kaugel Põhjamaal elades soovib meist vast igaüks vähesest valgest ajast maksimumi võtta. Kõige tulemuslikum viis seda teha, on paigaldada oma akende ette sobilikud mootoriga kardinad.

Milleks küll mootoriga kardinad, küsid Sa? Sest see nutikas lahendus võimaldab Sul elada just nii mugavat, lihtsat ja kaasaegset elu, kui Sul parasjagu soovi on. Ja mis peamine ‒ nii valgusküllast elu, kui Eesti geograafiline laiuskraad vähegi võimaldab.

Kelle jaoks mootoriga kardinad mõeldud on?

  1. Neile, kellel on palju aknaid ja/või need aknad on kõrged. Jube tüütu on iga päev kardinaid muudkui akna ette ja eest ära vedada. Palju mõnusam oleks lasta seda teha hoopis elektrilisel ajamil, mis on ajastatud “tööd tegema” vastavalt Sinu personaalsetele eelistustele ja igapäevastele toimetamistele. Kes ütles, et elu keeruline peab olema?
  1. Neile, kellele meeldib privaatsus ja mugavus. Kui Sulle meeldib, et päevasel ajal (mil Sa ise kodus ei ole) paistab tuppa päike ja paitab D-vitamiini näljas olevaid toataimi, kuid koju jõudes oleksid kardinad või muud aknakatted juba akende ees. Mõnus.
  1. Neile, kellele meeldib rohke valgus. Kellele siis see ei meeldiks, eks? Mootoriga kardinate abil saad Sa reguleerida valgust just täpselt nii, et see oleks alati võimalikult maksimaalne. Seda saad Sa teha vastavalt päikese tõusmisele ja loojumisele ning sättida vajadusel ka manuaalselt, kui ilm näiteks rohkem pilve tõmbab.
  1. Neile, kellele meeldib turvalisus. Eestlastele meeldib väga reisida. Järgmine kord, kui Sa mõnusale puhkusereisile suundud, siis seadista oma mootoriga kardinad nõnda, et möödujatele jääks mulje nagu oleks pererahvas siiski kodus.
  1. Neile, kellele meeldib innovatsioon. Tehnoloogia teeb elu mugavamaks. Punkt.

Somfy pultLoe kindlasti lisaks selle kohta, kuidas mootoriga kardinad Sulle igapäevaelus abiks saavad olla. Või meie varasemat blogipostitust selle kohta, millele tähelepanu pöörata, kui valida elektrilise ajamiga aknakatteid erinevatesse ruumidesse. Ja miks mitte – tutvu ka Avaekspertide koostööpartneri Somfy nutikate lahendustega.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist