Otsi
Sulge

Otsi kodulehelt

Voldikkardinad: pisut stiilijuttu

VoldikkardinadTehnilised andmed, praktilisus – seda kõike on kasulik teada kui uurid milliseid sisustusvõimalusi kasutada. Mõnikord on aga tore lugeda esteetilise poole kohta. Voldikkardinaid, mida pakume, leidub laias valikus ja isegi kõige lennukamale maitsele.

Voldikkardina kõige iseloomulikumaks eeliseks on tema visuaalse mitmekesisuse loomine. Kardina valimisel on võimalik mängida nii ruumilise struktuuri kui materjali ja värvidega. Kirjutame sellest kõigest lähemalt.

Ülevaade stiilivõimalustest

Voldikkardina sakiline tekstuur on oma korrapärasuses sulnis, ega mõju agressiivselt Horisontaalsed jooned teevad optiliselt nii akent kui ruumi selle ümber avaramaks. Volditud kanga materialid on väga kvaliteetsed ja peavad vastu nii hallitusele, niiskusele, kui luitumisele, nähes hea välja ka aastaid peale paigaldamist.

Värvide valimisel võib silmas pidada nii akende paiknemist ruumis kui kardinate sisekujunduslikku otstarvet. Külluslik värvide sortiment lubab kardinatel käituda kui ühtlase malbe taustaelement või vastupidiselt võimendada oma värviga ülejäänud ruumi esteetikat ning ehk vastandudes akent ümbritsevatele toonidele. Värvid varieeruvad kodustest ja erinevatest soojadest toonidest esinduslikku kontoriruumi sobivateni kui ka modernsemalt sisustatud paikadele sobivaks.

Voldikkkardinate profiilidVoldikkardinad on suurepärased ka mustrite kandmiseks, kuna kardina üldine ülesehitus muudab ta väga stabiilseks. See tähendab, et kui valid kardinale mustri, siis see muster on sellisena ka nähtav, kuna kardin moodustab oma kolmedimensioonilisusele vaatamata lameda pinna, millel esitatud ornament püsib justkui lõuendil.

Aknakatte tekstiilivõlude esiletõstmiseks on meil profiilivalik, millega annab kombineerida kõiki värve ning palju erinevaid sisekujunduslikke lahendusi. Profiilide selektsioonis on nii neutraalseid kui metalseid ja efektselt puitjaid valikuid, mida on kerge interjööri ja kardinate värviga sobitada.

Kuidas leida sobivaimad voldikkardinad?

Et kõik need võimalused ei teeks otsustamist keerulisemaks, pakume välja kaks mõtet millest valimisel mõelda.

  • Kuidas leida sobivaimad voldikkardinad?Kas soovid, et voldikkardinad oleksid võimendajad või tasandajad? Iga sisustuselement võib kumbagi rolli täita, isegi aknakatted. Kas kardin tuleks neutraalsemat tooni ja minimalistliku välimusega või oleks sel huvitav muster või isegi tugev toon, millega tuba täita kui valgus läbi paistab.
  • Milline on või saab olema ruumi üldine värvitoon? Taas on küsimus ka tasandamises või võimendamises – kui on sinine tuba, kas on kardin see, mis seob tugeva sinakaga kõik ühtseks tervikuks, või mõne malbema tooniga loob sobiva tausta?

Kui soovid veelgi nõu, võta lihtsalt meiega ühendust!

Tagasi
Sulge

Tootevalik

Ei leia sobivat toodet või soovid lisainfot?

Küsi pakkumist